NEV-DAMA a.s.

Spouštíme předprodej lyžařských zájezdů

I když máme rádi léto, pro nás v Nev-Damě je srdeční záležitostí zima a lyžování. A po loňské pauze se už nemůžeme dočkat, až budeme zase společně svištět ze svahu nebo brázdit bílou stopu. Podívejte se, co jsme si pro vás letos ke spuštění zimních předprodejů připravili.

MOJE NEV-DAMA s horami výhod

Registrací do klientského programu MOJE NEV-DAMA získáte spoustu výhod a nové nabídky jako první.

Členům MOJÍ NEV-DAMY (registrace vč. přihlášení k odběru nabídek do e-mailu musí být platná minimálně v době od zakoupení zájezdu do posledního dne zájezdu) nabízíme při nákupu zájezdu do 30. 9. 2021 možnost zcela bezplatného zrušení dovolené v období 42 až 35 dní před odjezdem! Tento benefit platí pro zájezdy s termínem pobytu mezi 1. 10. 2021 a 30. 4. 2022. Bezplatné storno nelze aplikovat na tyto služby: letecká doprava, pojištění, transfer a na míru vytvořené nabídky.

Hlídací pes vám vyčenichá nejlepší nabídky

Díky hlídacímu psovi si v programu MOJE NEV-DAMA můžete nastavit parametry preferovaného zájezdu, podle kterých vám vybereme dovolenou na míru a pošleme upozornění na e-mail pokaždé, když se objeví zajímavá nabídka. Budete tak vědět jako první, kdy se spouští do prodeje vaše oblíbené středisko či hotel a vychytáte nejlepší zájezdy.

V případě storna vám vrátíme všechny peníze

Našich klientů si vážíme a nechceme, aby jim těšení na zimní dovolenou kalily obavy. Pokud by z důvodu covidu nebylo možné odjet, můžete se spolehnout, že vám vaše peníze vrátíme zpět. Pod značkou SKI PARTNER nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že o vaše zimní prázdniny nepřijdete ani v případě uzavření hranic, nutnosti karantény po příjezdu nebo varování státních orgánů před cestou. Letos pro vás navíc SKI PARTNERA rozšiřujeme o vrácení peněz v případě vyhlášení omezení pohybu v destinaci a uzavření 50 a více % délky sjezdovek.


First minute slevy a unikátní benefity

Díky včasnému nákupu pořídíte zimní dovolenou za nejvýhodnější cenu. Čím dřív lyžařský zájezd koupíte, tím vyšší slevu dostanete – může se vyšplhat až na 10 %:

Datum uzavření
smlouvy o zájezdu
STÁLÝ KLIENT NOVÝ KLIENT
Ubytovací kapacity kategorie Ubytovací kapacity kategorie
1 2 3 4 1 2 3 4
Do 31. srpna 17 % 14 % 11 % 8 % 12 % 10 % 8 % 6 %
Od 1. do 30. září 15 % 12 % 9 % 6 % 10 % 8 % 6 % 4 %
Od 1. do 31. října 10 % 8 % 6 % 4 % 5 % 4 % 3 % 2 %
Od 1. listopadu a dále 2 % 2 % 2 % 2 % - - - -

Více o podmínkách našeho slevového systému

Dovolená přesně podle vašeho gusta

Plánujete dovolenou na horách ještě před Vánocemi, o jarních prázdninách nebo v jiných oblíbených termínech? Jedete s rodinou a rádi využijete dětský klub s českými animátory? Včasným nákupem získáte možnost výběru z nejširší nabídky ubytování a nejžádanějších termínů. S výběrem neotálejte! Nejoblíbenější hotely a apartmány bývají vyprodané už na konci léta.

Garance sněhu

Váháte nad brzkým nákupem kvůli riziku nedostatku sněhu? V případě, že si vyberete lyžařský pobyt s garancí sněhu, můžete zájezd stornovat, nebudou-li sněhové podmínky ideální.

First Minute

Nejlepší ceny pro zimní sezónu 2021/22

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?