Neotálejte s nákupem zimní dovolené! Nejvýhodnější first minute lyžování v nabídce jen do konce října!

Nejvýhodnější lyžování jen do konce října

Přestože babí léto ještě neřeklo své poslední slovo, je právě teď nejvyšší čas na nákup zimní dovolené. Objednejte si lyžařský zájezd v Alpách s předstihem a těšte se na perfektní lyžování za first minute ceny. Pospěšte si! Nejvýhodnější lyžařské zájezdy nabízíme pouze do konce října!

Lyžař sedící na svahu

Proč se vám vyplatí lyžování na first minute?

  • Nejširší nabídka lyžařských zájezdů
  • Volné kapacity v nejlepších hotelech a apartmánech a z nejžádanějších termínů
  • Nejvýhodnější ceny díky first minute slevám ve výši až 10 %
  • Dostatečné kapacity pro skupinové a rodinné pobyty
  • Mnoho slev a benefitů

Využijte nejvýhodnějších first minute cen do konce října!

  • až 10% first minute sleva v ubytovacích kapacitách kategorie 1
  • až 8% first minute sleva v ubytovacích kapacitách kategorie 2
  • až 6% first minute sleva v ubytovacích kapacitách kategorie 3

Zjistěte více o našem slevovém systému a jeho podmínkách.

Obliba first minute lyžování stoupá každým rokem. Neváhejte a vyberte si svoji zimní dovolenou už nyní, než budou naše nejlepší nabídky vyprodané! Ušetříte a navíc budete moci vybírat z top hotelů a nejžádanějších termínů!
Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč