Neotálejte s nákupem zimní dovolené! Nejvýhodnější first minute lyžování v nabídce jen do konce října!

Využijte nejširší nabídky first minute lyžařských zájezdů

Ačkoliv si ještě užíváme babího léta, sníh na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud patříte mezi milovníky lyžování, doporučujeme s výběrem neváhat a rezervovat zimní dovolenou včas. Nákupem na first minute získáte nejlepší slevy a benefity a hlavně možnost výběru z nejširší nabídky ubytovacích kapacit a nejžádanějších termínů.

Lyžařské brýle na sněhu

Vyberte si zimní dovolenou přesně podle svých představ

Plánujete dovolenou na horách ještě před Vánocemi, o jarních prázdninách nebo v jiných oblíbených termínech? Jedete s rodinou a rádi využijete dětský animační klub s českými animátory? S výběrem neotálejte! Nejoblíbenější hotely a apartmány bývají vyprodané už na konci léta.

First minute slevy

Díky včasnému nákupu získáte kromě možnosti výběru z nejširší nabídky také nejvýhodnější cenu, a to i v případě balíčku se skipasem, kdy se sleva vztahuje na celý balíček včetně skipasu.

Rezervujte si zimní dovolenou do 31. 10. 2019 a získejte slevu:

Sleva 10 % Sleva 8 % Sleva 6 % Sleva 4 %

Garance sněhu

Váháte nad brzkým nákupem kvůli riziku nedostatku sněhu? V případě, že si vyberete lyžařský pobyt s garancí sněhu, můžete zájezd stornovat, nebudou-li sněhové podmínky ideální.

Proč se vám vyplatí lyžování na first minute?

  • Nejširší nabídka lyžařských zájezdů
  • Volné kapacity v nejlepších hotelech a apartmánech
  • Výběr z nejžádanějších termínů
  • Nejvýhodnější ceny díky first minute slevám
  • Dostatečné kapacity pro skupinové a rodinné pobyty
  • Mnoho slev a benefitů

Zjistěte více o našem slevovém systému a jeho podmínkách.

Novinky
×
27. 09. 2019

Zkrácené lyžařské zájezdy do Itálie autobusem

Díky našim zkráceným lyžařským zájezdům autobusem je cesta do italských Alp pohodlná a bez starostí. 5 dní plných lyžování a 4 noci v hotelu s polopenzí nabízíme již od 6 990 Kč za osobu. Neztrácejte čas denními přejezdy a užijte si lyžování v Alpách naplno.
13. 06. 2019

2% sleva na lyžařský zájezd!

Od 1. listopadu rozdáváme slevy na lyžařské zájezdy ve výši 2 %! Neváhejte a objednejte si zimní dovolenou na horách co nejdříve – nejlepší termíny a ubytovací kapacity rychle mizí.
01. 06. 2019

Události zimní sezóny 2019/2020 v Alpách

I letos jsme pro vás připravili mnoho skvělých událostí v Alpách. Vyrazit s námi můžete na Ski Opening, Family Week, Fitness týden, Eat & Dance, Family Days, Ski Test a Snow Volleybal. S Nev-Damou se na horách rozhodně nudit nebudete!