Ski Opening 2018: zahajte zimní sezónu lyžováním v rakouských či italských Alpách

Ski Opening 2018: přivítejte zimní sezónu

Letní sezóna pomalu končí, ale to není důvod ke smutku. Naopak! Blíží se zimní sezóna a s ní lyžařské zájezdy do Alp plné zimních sportů a radovánek na sněhu. Pokud se stejně jako my nemůžete dočkat, až poprvé připnete lyže nebo snowboard a vyrazíte na svah, pojeďte s námi na Ski Opening do Rakouska nebo Itálie, kde společně přivítáme zimní sezónu! V rámci našich Ski Openingů si užijete českých hvězd zimních sportů, testování lyží, párty na sněhu i další skvělé zábavy!

kamarádi na sněhu

Ski Opening v Rakousku: Kaprun – Zell am See

V rakouském středisku Kaprun – Zell am See jsme pro vás připravili Ski Opening s pestrým doprovodným programem. Můžete se těšit na jízdu na svahu se snowboardistkou Evou Samkovou, na párty v klubu Baum Bar s živou hudbou a DJ párty až do ranních hodin, dále na tombolu o hodnotné ceny i testování lyží a další výbavy pro zimní sporty na ledovci. Tak neváhejte a přivítejte s námi zimní sezónu lyžováním na ledovci Kitzsteinhorn!

  • Kdy: 15. 11. - 18. 11. 2018
  • Kde: Kaprun – Zell am See
  • Za kolik: již od 4 790 za osobu a 3 noci s dvoudenním skipasem v ceně

Proč jsme pro vás vybrali právě středisko Kaprun – Zell am See?

Toto skvěle vybavené rakouské lyžařské středisko se rozkládá mezi Zellským jezerem na úpatí hory Schmittenhöhe a ledovcem Kitzsteinhorn, díky němuž poskytuje možnost kvalitního lyžování téměř po celý rok. Milovníci zimních sportů si zde užijí necelých 140 km dokonale upravených sjezdovek, neuvěřitelných 200 km běžeckých tratí i 5 úžasných snowparků, které zajišťují nevyčerpatelné možnosti sportovního vyžití i zábavy. Středisko Kaprun – Zell am See je navíc velmi dobře dostupné z ČR, což z něj činí jednu z nejoblíbenějších lyžařských oblastí mezi Čechy.

Plakát

Ski Opening v Itálii: Val di Fiemme / Obereggen

Také italské lyžařské středisko Val di Fiemme / Obereggen bude letos místem, kde zahájíme zimní sezónu v rámci Ski Openingu. Těšte se na výjimečné okamžiky v podobě hokejového zápasu našich legendárních hvězd (Dominik Hašek, David Moravec, František Kaberle a další), tombolu o hodnotné ceny, DJ párty a testování lyží světových značek i jiného vybavení pro zimní sporty.

Proč vyrazit právě do lyžařského střediska Val di Fiemme / Obereggen?

Val di Fiemme je nejoblíbenější lyžařské středisko v Itálii mezi českými turisty. Není divu – vyvážený poměr lyžařských terénů všech náročností, 116 km pečlivě upravených sjezdovek, 150 km běžeckých tratí, 6 snowparků, kompletní pokrytí lyžařských terénů systémem umělého zasněžování i komfortní ubytování za příznivé ceny v populární oblasti Dolomiti Superski činí z Val di Fiemme skvělé místo pro zahájení zimní sezóny.

Plakát

Ski Opening v Itálii: Pejo

Vítání zimní sezóny se můžete zúčastnit i v italském lyžařském středisku Pejo. Lyžování s juniorským mistrem světa Filipem Trejbalem, skvělá apres ski párty s DJ, živá hudba na svahu, soutěže o hodnotné ceny, testování lyží světových značek a další výbavy pro zimní sporty i mnoho dalšího – to vše vás čeká na Ski Openingu v Pejo!

  • Kdy: 18. 12. – 21. 12. 2018
  • Kde: Pejo

Proč jsme pro vás vybrali právě středisko Pejo?

Lyžařské středisko Pejo je oblíbeným místem pro klidnou zimní dovolenou v italských Alpách. Pejo nabízí 18 km upravených sjezdovek i stejný počet km běžkařských tratí, skvělý snowpark, převážně slunečné počasí, pohodu, dostatek prostoru na širokých sjezdovkách i relaxaci v termálních lázních.

Co by vás mohlo zajímat

Nevyhovují vám termíny Ski Openingu? Vyberte si z našich ostatních lyžařských zájezdů a užijte si první lyžování za first minute ceny! Nebo se podívejte na naše další speciální akce a eventy pro zimní sezónu 2018/2019 a dopřejte si dovolenou na horách plnou zábavy a doplňkových aktivit.

Novinky
×
05. 04. 2019

V Alpách se stále lyžuje...

Přestože se nezadržitelně blíží závěr lyžařské sezóny, v Alpách se stále jezdí. Právě v těchto týdnech si užijete báječné jarní lyžování na krásně upravených, prakticky liduprázdných, svazích.

Je to k nevíře, ale 04.04. nasněžilo cca 1m nového sněhu v oblastech Alta Vallteliny a Tonale. Velikonoce je možné strávit na sněhu :)

22. 03. 2019

Odklon doporučené trasy do středisek LIVIGNO, BORMIO, SANTA CATERINA a MADESIMO

Vzhledem k sesuvu půdy ve Švýcarsku platí omezení trasy přes přechod Martina, který je do odvolání uzavřen. Posíláme tedy návrh objízdné trasy pro klienty, kteří jedou do Madesima a do oblasti Alta Valtellina (Livigno, Bormio a Santa Caterina).

 

NAUDERS, RESIA PASS, MALLES VENOSTA, TUBRE, SANTA MARIA, PASSO DEL FORNO a dále tunel Livigno a do Madesima pokračujte směr Zernez a následně dle odjezdových pokynů.
06. 02. 2019

SANTA CATERINA - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Od 8. 2.2019 je ukončen z technických důvodů provoz vleku č. 4 Gavia propojujícího centrum střediska s kabinkovou lanovkou. Nahrazuje jej nový travers zapojující vleky č. 6 a 7, a také nová linka místního skibusu pendlující každých 10 minut denně od 8,30 do 17,00 od sedačkové ke kabinkové lanovce v Santa Caterině.
Sleva 300 Kč