NEV-DAMA a.s.

Rady a tipy

Toužíte poznat skryté kouty České republiky? Inspirujte se našimi články a budete mít jasno, kam vyrazit na aktivní dovolenou, kde je nejlepší koupání, které krásy české přírody byste rozhodně měli alespoň jednou v životě spatřit a mnoho dalšího.

Kam v ČR na nejlepší dovolenou u vody?

Léto 2020 v Česku

Představujete si, jak lenošíte na pláži, chytáte bronz a užíváte si letních radovánek, ale nechce se vám cestovat příliš daleko? Inspirujte se našimi tipy na nejlepší koupání v ČR. Poradíme vám, u kterých přehrad, biotopů a aquaparků v různých koutech Česka se vám bude zaručeně líbit.

Kam v ČR na nejlepší dovolenou u vody?

Kam v Česku na aktivní dovolenou v přírodě?

Léto 2020 v Česku

Krásná příroda, čerstvý vzduch v plicích, malebné pěšiny, desítky kilometrů v nohách – vypadá takhle vaše vysněná dovolená? Inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější přírodu v ČR, kde prožijete aktivní letní dovolenou.

Kam v Česku na aktivní dovolenou v přírodě?

Chcete se dozvědět ještě více?

Napište nám

Často kladené dotazy

Nevíte si rady s výběrem vaší dovolené v Česku nebo máte jinou otázku? Podívejte se na často kladené dotazy našich klientů a najděte svoji odpověď.

Do jakých oblastí v ČR s vámi můžu jet na dovolenou?

Nabízíte kromě týdenních zájezdů také kratší pobyty v ČR?

Ano, v naší nabídce najdete pobyty již od 2 nocí.

Proč bych měl/a dát přednost dovolené v Česku před mořem?

I v případě, že upřednostňujete dovolenou s koupáním, v ČR máte spousty možností. Česká jezera a přehrady se nacházejí v krásné krajině, jejich voda je čistá a osvěžující, pláže nebývají příliš přelidněné, služby pro turisty jsou na vysoké úrovni a jejich okolí poskytuje mnoho možností doplňkových aktivit (rybaření, cyklistika, turistika apod.). Dovolenou u jezera nebo přehrady tak doporučujeme jako příjemnou alternativu k dovolené u moře.

Proč bych měl dát přednost dovolené v ČR před zahraničím?

Česko nabízí mnoho přírodních i kulturních krás, které stojí za to poznat – inspirujte se v sekci Rady a tipy. Navíc bez jazykové bariéry, vysokých výdajů na cestu a ubytování a stravování, bez nutnosti dlouhé cesty, zařizování dokladů a cestovního pojištění.

Jaké jsou nástupní dny pro dovolenou v Česku?

U pobytů v ČR se oproti dovolené v zahraničí nástupním dnem nemusíte omezovat. Drtivá většina ubytování nabízí libovolný nástupní den. Pokud není u vybraného ubytování vámi preferovaný termín k dispozici, neváhejte ho u nás poptat.

Je v ceně zájezdu v případě jiného než hotelového ubytování (např. apartmány) zahrnut denní a závěrečný úklid?

V případě apartmánů jsou úklidy a také náklady na energie většinou již zahrnuty v ceně ubytování. Tyto poplatky se obvykle hradí pouze v celých objektech typu chalupa, chata či vilka.

Musím složit vratnou kauci?

Vratnou kauci je nutné složit při ubytování v celých objektech typu chalupa, chata či vilka a u některých apartmánů. Tuto informaci se dozvíte v detailu ubytování na našich stránkách.

Vyberte si zájezd

Všude dobře, doma nejlíp. Vsaďte letos na dovolenou v Česku a poznejte krásy naší země.

Vyhledat další zájezdy

Co říkají klienti

Naši klienti nedají na dovolenou v Česku dopustit. Přesvědčte se sami.

Šimon Zahálka

Doma je doma

Dovču ve Špindlu jsme si letos užili v zimě i v létě. Nechápu, proč se někdo trmácí k moři, když u nás je to daleko hezčí a příjemnější.

Léto 2020 v Česku

Radka Krčínová

Díky za fajn dovolenou

Díky za fajn dovolenou v Mariánkách. Krásné město a okolí s možností spousty výletů. Taky hotel byl super, pokoje čisté a hlavně ty beauty procedury, ty teda byly. :)

Léto 2020 v Česku

Irena Kutinová

Nejlepší dovolená vůbec

Letos poprvé jsme dovolenou u moře vyměnili ze zdravotních důvodů za pobyt v Čechách. Nejdřív mi to bylo trochu líto, ale nakonec šlo o snad nejlepší dovolenou vůbec. Žádné nacpané pláže a celý den jenom opalování a koupání. Výlety do přírody jsem si opravdu užila a děti snad ještě víc. Na plážové hrady z písku si ani nevzpomněly.

Léto 2020 v Česku
Napište nám svoji recenzi

Podělte se o zážitky

Ukažte ostatním nejkrásnější kouty naší země. Sdílejte s námi vaše fotky, videa či komentáře z dovolené v Česku prostřednictvím sociálních sítí nebo e-mailem.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?