NEV-DAMA a.s.

  • Úvod
  • Služby a benefity

Služby, benefity a speciální nabídky

Chcete mít perfektní dovolenou za výhodnou cenu? Pak jste tu správně! Připravili jsme pro vás vysoké slevy na pobyty, unikátní benefity a jedinečné speciální nabídky i akce. Dopřejte si letní i zimní dovolenou se slevami a spoustou výhod!

Jsme jedničky na českém trhu na zimní dovolenou na lyžích i snowboardu. U nás najdete ty nejlepší zájezdy do prvotřídních lyžařských středisek nejen v Alpách, a to navíc se spoustou benefitů. Prohlédněte si, jaké výhody vám k zimní dovolené poskytneme.

Benefity pro zimní dovolenou

Garance sněhu

Garance sněhu

Máte strach, aby vaši zimní lyžařskou dovolenou nepokazil nedostatek sněhu? S námi se bát nemusíte! Garantujeme vám možnost zrušit zájezd bez jakýchkoli stornopoplatků.

Instruktor

Instruktor zdarma

Jste v zimních sportech začátečníci nebo chcete vylepšit techniku lyžování? Necítíte se jistí na snowboardovém prkně? Pak je tu pro vás náš unikátní benefit v podobě instruktora zdarma.

Ski Funtazie klub

Dopřejte dětem výuku lyžování i zábavný program a sami sobě zasloužený odpočinek. Vybírejte z lyžařských zájezdů se Ski Funtazie klubem.

Ski Funtazie Academy

Chcete mít z dětí lyžařské profíky? Svěřte je do rukou našich profesionálních instruktorů v rámci zimních zájezdů se Ski Funtazie Academy.

Welcome drink

Uvítací přípitek

Začátek zimní dovolené je vždy důvodem k oslavě. Přivítáme vás welcome drinkem zdarma, který vás zahřeje, rozproudí krev a příjemně odstartuje vaši dovolenou.

Speciální nabídky pro zimní dovolenou

Cestovní pojištění

Aby byla vaše zimní dovolená bez starostí, nabízíme vám ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou několik typů výhodného pojištění vhodného pro provozování zimních sportů.

Půjčení skisetů

Objednejte si zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení z pohodlí domova a vyzvedněte si jej až v lyžařském středisku. Garantujeme vám výhodnější cenu a pohodlnější cestování.

Léto s Nev-Damou je ve znamení dovolené u moře nebo turistiky v horách a koupání v jezerech. Vyberte si z našich letních zájezdů a využijte přitom vysokých slev na pobyty, skvělých benefitů a akcí, které našim klientům poskytujeme.

Speciální nabídky pro letní dovolenou

Cestovní pojištění

Letní dovolenou bez starostí vám zajistí pojištění od ERV Evropské pojišťovny, a.s. s vysokým krytím rizik, rychlým vyřízením škod a bez zbytečného papírovaní, které nabízíme za skvělou cenu.

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?