NEV-DAMA a.s.

Funtazie klub

Vydáváte se na zimní dovolenou s vašimi ratolestmi? Vyberte si z našich zájezdů s Funtazie klubem, dětským animačním programem v českém jazyce, dopřejte dětem zábavu a sami sobě zasloužený odpočinek.

Kde je možné Funtazii klub využít?

Program Funtazie klubu: zábava pro děti a odpočinek pro vás

Na co se mohou vaše ratolesti v rámci Funtazie klubu těšit?

  • 6x týdně podvečerní a večerní zábavný program od neděle do pátku
  • 6x týdně společná večeře dětí bez rodičů

V jakých termínech bude program Funtazie klubu probíhat?

  • Program Funtazie klubu probíhá v týdenních cyklech v období 1. 2. - 14. 3. 2020 v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů.

Jakými podmínkami se řídí Funtazie klub?

  • Funtazie klub je určen pro samostatné děti ve věku od 5 do 12 let.
  • Při objednání zájezdu je na smlouvu o zájezdu nutné uvést, zda pro vaše dítě máte zájem o program Funtazie klubu a o společné večeře (nutné uvést datum narození).
  • Minimální počet účastníků je 7 dětí. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Funtazie klubu realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.
  • Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v daném ubytování.
  • Ke každému programu musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
  • Program Funtazie klubu je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do 12 let, kteří se k programu při objednání zájezdu přihlásí.

Je možné program Funtazie klubu doplnit o výuku lyžování?

Ve středisku Katschberg je možné zajistit pro děti výuku lyžování s kvalifikovanými instruktory z místní lyžařské školy. Lyžařská škola má kancelář přímo v hotelu Funimation club Katschberg. Tuto službu nelze objednat prostřednictvím CK.

 

×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?