NEV-DAMA a.s.

Dovolená Ligurská riviéra – průvodce po zajímavostech

Ligurská riviéra platí tak trochu za Popelku mezi prázdninovými destinacemi českých turistů. Ukážeme vám, že rozhodně stojí za to ji objevit a prožít na ní svou letní dovolenou plnou koupání i aktivní pobyt na začátku podzimu či na konci jara. Zajímavostí Ligurská riviéra ukrývá celou řadu.

Vesnička Vernazza, Cinque Terre
Ligurské Alpy

7 důvodů, proč se na Ligurské riviéře nudit nebudete

 1. Dostatek pláží s rozmanitým povrchem, na západě dlouhých, rušných a na východě spíše krátkých a romantických
 2. Četné přístavy včetně největšího italského v Janově nebo menšího v Porto Maurizio s loděmi vyplouvajícími za pozorováním velryb
 3. Malebná městečka na pobřeží se zachovanou původní architekturou, ale moderním tempem života
 4. Jako všude v Itálii dech beroucí počet antických a středověkých památek
 5. Horské a podmořské jeskyně s prehistorickými nálezy a možností dobrodružného potápění
 6. Alpy a Apeniny vybízející ke sportovním aktivitám pěší turisty i cyklisty
 7. Rozsáhlé lesy s bohatou teplomilnou vegetací

Památky Ligurské riviéry

Imperia

Populární letovisko Imperia vzniklo roku 1923 sloučením Oneglia a historického Porto Maurizio. Jeho křivolaké uličky vinoucí se mezi klasicistní bazilikou San Maurizio, klášterem Santa Catarina a krásnými paláci na pahorku nad jachetním přístavištěm spojuje množství schodišť. Léto zde zpestřuje svátek Madonna del Carmine zakončený ohňostrojem a oslavy moře Assunzione di Maria Vergine s tisíci zapálenými světly na hladině.

Pohled na město Imperia
Katedrála Cristo Re dei Secoli v La Spezii

La Spezia

Přestože historie města La Spezia sahá až do antického Říma, najdete tady spíše památky moderního rázu. Výjimku tvoří pevnost San Giorgio, budovaná již ve středověku. O vzácném obrazu Panny Marie s dítětem ve svatyni Madonna dell´Olmo legenda říká, že město kdysi zachránil před morem. Stavba na náměstí Piazza Europa připomínající sportovní halu je ve skutečnosti katedrála Cristo Re dei Secoli, navržená tak, aby během mše pojmula co nejvíce věřících.

Rapallo

Kdysi proslulé lázeňské centrum Rapallo vypadá jako učiněná přehlídka historické architektury. V čelních řadách kráčí svatyně Montallegro (dostupná kabinovou lanovkou), novoklasicistní bazilika San Gervasio e Protasio a románský kostel Santo Stefano s elegantní zvonicí. O pozornost si však hlasitě říká i městská brána Porto delle Saline, protipirátská pevnost, kastel Punta Pagana či románský most Ponte di Annibale.

Svatyně Montallegro v Rapallu
Pevnost Priamar v Savoně

Savona

Rozložitá pevnost a bývalá věznice Priamar z 16. století představuje hlavní památku Savony, města na rozhraní Alp a Apenin. Zajímavých staveb tady však najdete daleko více. Příkladem budiž katedrála dell´Assunta, historická věž Campanassa, futuristický Justiční palác a rokoková Sixtinská kaple s mauzoleem papeže Sixta IV. Expozice muzea Pinacoteca di Savona zahrnují mistrovská díla od Miròa, Picassa nebo Carloneho.

Další památky

 • Albenga – amfiteátr, biskupský palác, katedrála San Michele
 • Andora – římský most, akvadukt, středověký hrad
 • Balzi Rossi – důležitá archeologická lokalita s muzeem
 • Cervo – zachovaný středověký skvost s hradem, paláci a barokním kostelem
 • Moneglia – středisko vyhlášené rybářské oblasti s Rubensovým obrazem Sv. Jiří Drakobijce v kostele San Giorgio

 

Historické centrum Cerva

Janov

Největší město Ligurie proslulo především jako rodiště Kryštofa Kolumba. Mořeplavcův rodný dům se nachází na Via Dante kousek od monumentální brány Porta Soprana a jeho písemnosti (společně s Paganiniho houslemi) uvidíte v Palazzo Tursi.

K nejnavštěvovanějším janovským atrakcím dále patří královský Palazzo Reale s bohatou výzdobou (včetně obrazů od Tintoretta, Van Dycka či Veroneseho) a především katedrála San Lorenzo. Její chrámová pokladnice se pyšní údajným Svatým pohárem, z něhož Ježíš Kristus pil při Poslední večeři.

Milovníky umění nadchnou galerie (s díly Caravaggia, Dürera nebo Rubense) v palácích Palazzo Rosso a Palazzo Bianco v ulici Via Garibaldi. Za vidění stojí i obchodní burza na Piazza Bianchi, Dóžecí palác na náměstí Piazza de Ferrari a středověká Zlatnická ulička (Via degli Orefici).

Vzhledem k poloze Janova na svazích hor jsou pro něj typická četná schodiště, tunely, výtahy a vyhlídky, dostupné lanovkami. Nejkrásnější výhledy poskytuje ulice Corso Magenta, park del Peralto na Monte Righi a kopec Granarolo poblíž paláce Doria Pamfili, kde žil Giuseppe Verdi.

Mimořádný zážitek si můžete dopřát při vyhlídkové plavbě po janovském přístavu, který je největší v Itálii a jednou z nejvyhledávanějších zajímavostí Ligurské riviéry. Symbolizuje ho maják Lanterna o výšce 80 metrů.

Janov

Zábava na Ligurské riviéře

Zábavní parky a kulturní akce

 • Akvapark Le Caravelle v Ceriale
 • Druhé největší evropské mořské akvárium v Janově
 • Divadelní festival přímo v ulicích Apricale
 • Svátek rybářů spojený se smažením ryb na obří pánvi v Camogli
 • Mezinárodní květinová výstava EuroFlora v Janově
 • Proslulá hudební přehlídka v San Remu pořádaná již od roku 1951
 • Vila Hanbury s botanickou zahradou ve Ventimiglii

Sport

K nejpopulárnějším sportům v Itálii se řadí kopaná, tenis a cyklistika. Tomu také odpovídá nabídka hotelových areálů i městských sportovišť. Fotbalová hřiště, tenisové kurty a cyklostezky jsou k dispozici v každém větším městě i význačném letovisku. Na své si samozřejmě přijdou zájemci o vodní sporty, ať už se jedná o jejich tradičnější varianty (plavání, potápění, jachting, windsurfing), nebo o moderní adrenalinovou zábavu (kitesurfing, skoky do vody, paddleboarding, vodní skútry).

Golfová hřiště

 • Golf Club Albisola
 • Golf & Tennis Club Pineta di Arenzano
 • Castellaro Golf Resort
 • Golf Sant'Anna Cogoleto
 • Garlenda Golf Club
 • Golf Club Marigola Lerici
 • Golf e Tennis Rapallo
 • Golf club Gli Ulivi San Remo
San Remo

Cinque Terre

Největší turistickou zajímavost Ligurie, národní park Cinque Terre (UNESCO), charakterizují vesničky s barevnými domy, jakoby nalepenými na prudkých skalnatých svazích. Pětice pitoreskních obcí Corniglia, Manarola, Monterosso al Mare, Riomaggiore a Vernazza na srázech nad Ligurským mořem vytváří skutečně úchvatnou podívanou.

Jeden z nejmalebnějších koutů Itálie byste si rozhodně neměli nechat ujít. Kromě Monterosso al Mare, kam vede úzká silnice, se do jednotlivých vísek dostanete pouze vlakem (trať La Spezia – Genova), ekologickým autobusem nebo – ideálně – lodí. A nezapomeňte si s sebou vzít plavky, koupání na zastrčených písečných plážích v letním parnu přijde vhod!

Obec Manarola v oblasti Cinque Terre

Výlety do přírody z Ligurské riviéry

Nejvyšší partie Ligurských Alp

Alpy

Konec Alp, tak by se také dala nazvat Ligurská riviéra. Sedlem Colle del Giovo nad Varazze a Arenzanem totiž Ligurské Alpy plynule přecházejí ve stovky kilometrů dlouhé Apeniny. Jednoduše si lze hranici mezi oběma význačnými horskými masivy představit také v podobě dálnice A6 ze Savony do Turína.

Na milovníky cykloturistiky a výšlapů do přírody čeká v Ligurských Alpách takřka nekonečné množství značených cest. Cyklisté si například můžou užít pobřežní trasu z Ospedaletti přes San Remo do San Lorenzo al Mare. Z jedné strany šumí moře, na druhé se zvedají alpské vrcholky – prostě pohádka. Vysokohorští turisté ocení dálkovou stezku Via Alpina spojující nejvýznačnější body Alp.

Apeniny

Alpy s Apeninami propojuje turistická stezka Alta via dei Monti Liguri. Dosahuje délky 442 kilometrů a mezi Ceparanem u La Spezie a italsko-francouzskými hranicemi vede kolem nejkrásnějších lokalit obou pohoří.

Jedním z nich je půvabný přírodní park Beigua nad Arenzanem s vrcholky Croce del Beigua (1 287 m), Monte Grosso (1 265 m) či Rocca Vaccaria (1 167 m). Další turistické eldorádo se nachází kolem Rapalla. Méně náročné značené cesty se vinou na poloostrově Portofino, zdatnější výletníci si přijdou na své severně od města – výhodný výchozí bod zde představuje Monte Rosa (962 m), dobře dostupná lanovou dráhou.

Přírodní park Beigua v Apeninách

Pojeďte s námi za zajímavostmi Ligurské riviéry

červen 2023

červenec 2023

srpen 2023

září 2023

 • červen 2023
 • červenec 2023
 • srpen 2023
 • září 2023
Itálie
Residence Riviera Palace
10.06.2023 (so) Residence Riviera Palace ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 3, bilo 4, bilo 5, bilo 5 Superior
Lyže 700 m
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 19 590 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Villaggio Spa Resort Ai Pozzi
11.06.2023 (ne) Villaggio Spa Resort Ai Pozzi ****
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2, mono 3, bilo 4, bilo 5, trilo 7, trilo 8
Lyže 1,4 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 31 790 Kč / apt.
5 nocí
Itálie
Residence Agritur Le Mimose
14.06.2023 (st) Residence Agritur Le Mimose ♣♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 6, quadrilo 6
Lyže 4,8 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 7 790 Kč / apt.
3 noci
Itálie
Residence Annina
17.06.2023 (so) Residence Annina ♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 5
Lyže 1,3 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 790 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Grand Hotel Londra
21.06.2023 (st) Grand Hotel Londra ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2M, Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4, Standard 2M balkon
Lyže 100 m
stravování HB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 6 690 Kč / os.
3 noci
Itálie
Caravelle Camping Village
24.06.2023 (so) Caravelle Camping Village ***
Itálie, Ligurská riviéra
bungalov 5 Delle Rose, bungalov 6 Comfort, bungalov 2 Waterpark, bungalov 3 Waterpark, bungalov 4 Waterpark, bungalov 5 Waterpark
Lyže 1,5 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 18 190 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Garden Lido
24.06.2023 (so) Hotel Garden Lido ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 2M balkon, Superior 2, Superior 3, Superior 2M, Standard 1M
Lyže 20 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 5 090 Kč / os.
4 noci
Itálie
Residence Sant´Anna
24.06.2023 (so) Residence Sant´Anna ***
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 3, bilo 4, bilo 6 typ A, bilo 6 typ B, trilo 8 typ A, trilo 8 typ B
Lyže 600 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 26 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Mondial
28.06.2023 (st) Hotel Mondial *** S
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4 balkon, Standard 2 M balkon, Standard 3 M balkon, Standard 4 M balkon
Lyže 250 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 4 590 Kč / os.
3 noci
Toto ještě není vše!
Načíst další Mám zájem
Itálie
Caravelle Camping Village
01.07.2023 (so) Caravelle Camping Village ***
Itálie, Ligurská riviéra
bungalov 5 Delle Rose, bungalov 6 Comfort, bungalov 2 Waterpark, bungalov 3 Waterpark, bungalov 4 Waterpark, bungalov 5 Waterpark
Lyže 1,5 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 24 790 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Residence Annina
01.07.2023 (so) Residence Annina ♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 5
Lyže 1,3 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 11 290 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Residence Sant´Anna
01.07.2023 (so) Residence Sant´Anna ***
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 3, bilo 4, bilo 6 typ A, bilo 6 typ B, trilo 8 typ A, trilo 8 typ B
Lyže 600 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 27 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Mondial
02.07.2023 (ne) Hotel Mondial *** S
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4 balkon, Standard 2 M balkon, Standard 3 M balkon, Standard 4 M balkon
Lyže 250 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 9 390 Kč / os.
5 nocí
Itálie
Residence Agritur Le Mimose
02.07.2023 (ne) Residence Agritur Le Mimose ♣♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 6, quadrilo 6
Lyže 4,8 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 18 790 Kč / apt.
5 nocí
Itálie
Villaggio Spa Resort Ai Pozzi
02.07.2023 (ne) Villaggio Spa Resort Ai Pozzi ****
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2, mono 3, bilo 4, bilo 5, trilo 7, trilo 8
Lyže 1,4 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 29 090 Kč / apt.
5 nocí
Itálie
Grand Hotel Londra
05.07.2023 (st) Grand Hotel Londra ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2M, Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4, Standard 2M balkon
Lyže 100 m
stravování HB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 390 Kč / os.
3 noci
Itálie
Hotel Garden Lido
05.07.2023 (st) Hotel Garden Lido ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 2M balkon, Superior 2, Superior 3, Superior 2M, Standard 1M
Lyže 20 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 4 990 Kč / os.
3 noci
Itálie
Residence Riviera Palace
08.07.2023 (so) Residence Riviera Palace ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 3, bilo 4, bilo 5, bilo 5 Superior
Lyže 700 m
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 27 090 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Palme
12.07.2023 (st) Hotel Palme ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 3
Lyže 100 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 090 Kč / os.
3 noci
Itálie
Residence Miriam
15.07.2023 (so) Residence Miriam ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2 Superior, mono 2 Superior Plus, bilo 4 Superior, bilo 5 Superior, bilo 4 Superior Plus, trilo 8 Superior Plus
Lyže 250 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 27 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Cinque Terre
19.07.2023 (st) Hotel Cinque Terre ***
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2+2, Standard 3, Standard 1
Lyže 150 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 6 990 Kč / os.
3 noci
Toto ještě není vše!
Načíst další Mám zájem
Itálie
Grand Hotel Londra
02.08.2023 (st) Grand Hotel Londra ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2M, Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4, Standard 2M balkon
Lyže 100 m
stravování HB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 10 590 Kč / os.
3 noci
Itálie
Hotel Cinque Terre
02.08.2023 (st) Hotel Cinque Terre ***
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2+2, Standard 3, Standard 1
Lyže 150 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 6 990 Kč / os.
3 noci
Itálie
Hotel Palme
02.08.2023 (st) Hotel Palme ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 3
Lyže 100 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 090 Kč / os.
3 noci
Itálie
Residence Annina
05.08.2023 (so) Residence Annina ♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 5
Lyže 1,3 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 17 490 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Residence Miriam
19.08.2023 (so) Residence Miriam ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2 Superior, mono 2 Superior Plus, bilo 4 Superior, bilo 5 Superior, bilo 4 Superior Plus, trilo 8 Superior Plus
Lyže 250 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 27 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Residence Riviera Palace
19.08.2023 (so) Residence Riviera Palace ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 3, bilo 4, bilo 5, bilo 5 Superior
Lyže 700 m
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 24 190 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Mondial
20.08.2023 (ne) Hotel Mondial *** S
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4 balkon, Standard 2 M balkon, Standard 3 M balkon, Standard 4 M balkon
Lyže 250 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 9 390 Kč / os.
5 nocí
Itálie
Caravelle Camping Village
26.08.2023 (so) Caravelle Camping Village ***
Itálie, Ligurská riviéra
bungalov 5 Delle Rose, bungalov 6 Comfort, bungalov 2 Waterpark, bungalov 3 Waterpark, bungalov 4 Waterpark, bungalov 5 Waterpark
Lyže 1,5 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 18 190 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Hotel Garden Lido
26.08.2023 (so) Hotel Garden Lido ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 2M balkon, Superior 2, Superior 3, Superior 2M, Standard 1M
Lyže 20 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 4 390 Kč / os.
4 noci
Itálie
Residence Sant´Anna
26.08.2023 (so) Residence Sant´Anna ***
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 3, bilo 4, bilo 6 typ A, bilo 6 typ B, trilo 8 typ A, trilo 8 typ B
Lyže 600 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 26 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Residence Agritur Le Mimose
27.08.2023 (ne) Residence Agritur Le Mimose ♣♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 6, quadrilo 6
Lyže 4,8 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 18 790 Kč / apt.
5 nocí
Itálie
Villaggio Spa Resort Ai Pozzi
27.08.2023 (ne) Villaggio Spa Resort Ai Pozzi ****
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2, mono 3, bilo 4, bilo 5, trilo 7, trilo 8
Lyže 1,4 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 33 990 Kč / apt.
5 nocí
Toto ještě není vše!
Načíst další Mám zájem
Itálie
Hotel Cinque Terre
02.09.2023 (so) Hotel Cinque Terre ***
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2+2, Standard 3, Standard 1
Lyže 150 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 9 390 Kč / os.
4 noci
Itálie
Hotel Garden Lido
02.09.2023 (so) Hotel Garden Lido ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 2M balkon, Superior 2, Superior 3, Superior 2M, Standard 1M
Lyže 20 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 4 090 Kč / os.
4 noci
Itálie
Hotel Mondial
06.09.2023 (st) Hotel Mondial *** S
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4 balkon, Standard 2 M balkon, Standard 3 M balkon, Standard 4 M balkon
Lyže 250 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 4 590 Kč / os.
3 noci
Itálie
Residence Annina
09.09.2023 (so) Residence Annina ♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 5
Lyže 1,3 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 790 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Villaggio Spa Resort Ai Pozzi
10.09.2023 (ne) Villaggio Spa Resort Ai Pozzi ****
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2, mono 3, bilo 4, bilo 5, trilo 7, trilo 8
Lyže 1,4 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 21 490 Kč / apt.
5 nocí
Itálie
Hotel Palme
13.09.2023 (st) Hotel Palme ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 3
Lyže 100 m
stravování BB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 7 290 Kč / os.
3 noci
Itálie
Residence Riviera Palace
16.09.2023 (so) Residence Riviera Palace ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 3, bilo 4, bilo 5, bilo 5 Superior
Lyže 700 m
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 14 890 Kč / apt.
7 nocí
Itálie
Caravelle Camping Village
17.09.2023 (ne) Caravelle Camping Village ***
Itálie, Ligurská riviéra
bungalov 5 Delle Rose, bungalov 6 Comfort, bungalov 2 Waterpark, bungalov 3 Waterpark, bungalov 4 Waterpark, bungalov 5 Waterpark
Lyže 1,5 km
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem ANO
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 5 090 Kč / apt.
4 noci
Itálie
Residence Agritur Le Mimose
17.09.2023 (ne) Residence Agritur Le Mimose ♣♣♣
Itálie, Ligurská riviéra
bilo 4, trilo 6, quadrilo 6
Lyže 4,8 km
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 5 390 Kč / apt.
3 noci
Itálie
Residence Miriam
17.09.2023 (ne) Residence Miriam ***
Itálie, Ligurská riviéra
mono 2 Superior, mono 2 Superior Plus, bilo 4 Superior, bilo 5 Superior, bilo 4 Superior Plus, trilo 8 Superior Plus
Lyže 250 m
počet hvězdiček *
stravování BS
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 8 690 Kč / apt.
3 noci
Itálie
Grand Hotel Londra
27.09.2023 (st) Grand Hotel Londra ****
Itálie, Ligurská riviéra
Standard 2, Standard 2M, Standard 2 balkon, Standard 3 balkon, Standard 4, Standard 2M balkon
Lyže 100 m
stravování HB
Možnost ubytování se psem Info
Připojení k internetu zdarma zdarma
od 6 590 Kč / os.
3 noci
Toto ještě není vše!
Načíst další Mám zájem
×

Abychom Vám mohli spravovat Vaše oblíbené zájezdy je nutné se registrovat a nebo přihlásit

Nebo se můžete zaregistrovat Zapomněli jste přihlašovací údaje?